MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 13714311
nr 1371 4311
Arne Jacobsen
(1902-1971), Danmark
Stolar, 4 st, Sjuan, Fritz Hansen, Danmark. Skiktlimmat trä, stålunderrede med kromade ben, Tygklädsel, 1983
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:43:22
2.600 kr
3.400 kr
Arne Jacobsen
Läs mer om Arne Jacobsen